Wuxi BLO Makine Ekipmanları Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite pu Sandviç Panel makine satış için
iyi kalite pu Sandviç Panel makine satış için
Customers Reviews
WUXI BLO TEDARİKÇİ ÇOK İYİ KALİTE MAKİNELERİ, ÇİN'DE GÜVENİLİR BİR ÜRETİCİDİR, HİZMET VE İYİLEŞTİRİLEN FİYATDAN SONRA İYİ MAKİNALAR.

—— ROOFTECH CO., Simth

Wuxi BLO Makine kaliteli rulo şekillendirme makineleri sağlar, şimdiye kadar, makineler 3 yıl çalışıyor, herhangi bir mola yok, çok memnunuz.

—— Kağan

BLO Machinery'den zaten 5'ten fazla makine satın aldık, kaliteden, hizmetlerinden ve şirket ilerlemesinden memnunuz.

—— Dirk Sowma

WUXI BLO Machinery'den CU aşık makinelerini aldık, bu makine bir makinede 12 profil yapmak için çok uygun ve hız çok hızlı

—— Ekvador çıkışlı Diego Vergara

Merhaba, BLO Machinery için teşekkürler, Çift katmanlı rulo şekillendirme makinesini BLO Machinery'den satın aldık, bizim için kaliteli makineler tedarik ettiler!

—— Columbia Carlos Gomez

Biz çelik firmasıyız, BLO Makinalarından dilme hattı ve duvar açısı makinesi aldık, dilme makinesi çok kararlı ve iyi çalışıyor.

—— Philppines adlı Fenton Chua

Ben sohbet şimdi

Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd. Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd.
Öğrenci yurdu Fabrika ofis Atölye Atölye Atölye Fabrika ofis Fabrika ofis Fabrika ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BLO
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 3500000-5500000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 90% - 100%

Wuxi BLo Makine Ekipmanları co., 1998 yılında kurulan ltd, soğuk rulo şekillendirme makinesi ve otomatik üretim hattı konusunda uzmanım.

Çelik yapı çatı ve duvar paneli ekipmanı üretimi yapmaktayız. Gelişmiş ekipmanlara ve mükemmel tasarımcılığa sahip ürünlerimiz, yüksek verimlilik, yüksek hassasiyet ve düşük atık ile lider bir seviyeye ulaşmıştır. Bobin kontrol seviye kesme makinesi serisi.

Müşterilerin yararına ilk sırayı koymak için, başarımızın müşterilerin başarısından ve desteğinden geldiğini biliyoruz. Müşterilerimizin verimliliğini artırmalarına ve rekabet güçlerini güçlendirme maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmak için tasarım ve geliştirmeden satış sonrası hizmete kadar tüm süreç boyunca bu aklımızı kullanıyoruz. Tasarımcı ve satışlarımız, ideal ekipman almanıza yardımcı olmak için ihtiyaçlarınızı dinleyecektir.

Şirketimiz, satış sonrası hizmet için mükemmel ekipmana sahiptir, böylece satış sonrası hizmetleri destekleyebilir, böylece memnun ekipmanı elde edebilir, makineyi kullanırken ortaya çıkan tüm sorunları çözerek, saygılı bir hizmet almanızı sağlar.

Tüm müşterilerime en iyi makineyi yapacağız!

İletişim bilgileri
Wuxi BLO Machinery Equipment Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Sally Tong

Tel: 86-510-82123468

Faks: 86-510-82123468

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)